#ChatFox_ilişki
Kişi Çevirimiçi
#ChatFox_aşk
Kişi Çevirimiçi
#ChatFox_sosyal
Kişi Çevirimiçi
#ChatFox_cafe
Kişi Çevirimiçi
#ChatFox_müzik
Kişi Çevirimiçi

ChatFox Mobil Sohbet Kuralları


Kurallar diyince aslında bir emir komuta zinciri aklınıza gelmesin arkadaşlar.Dışarıda,gerçek hayatta nasıl davranmanız gerekiyorsa etik ve ahlak açıdan burada da o şekilde davranmanız gerekmektedir.Bu küçük noktaya dikkat edildiği zaman herhangi bir yazılı kuralı da okumanıza gerek kalmayacaktır.Ancak mevcut kullanılan platform tabanı ve işleyişi gereği bir takım kurallarla yönetilmek zorundadır.

Öncelikle Türkiye sınırlarında hizmet verdiğimiz için sunucunun resmi dili Türkçe’dir.Global kanallarda bu dilin dışında herhangi bir şekilde farklı dil kullanmak yasaktır.Eğer siz özel kanal açarsanız,orada istediğiniz dili kullanabilirsiniz (Özel kanallara sunucu operatörleri müdahale etmez).

Kanal genelinde saçma sapan hareketlerde bulunmak (yıllardır buralardayız,kanallarda amuda kalkanlar mı görmedik,parende atanlar mı görmedik..) Yazmakla bitmeyeceği için “saçma sapan” ifadesini kullandık.Siz siz olun kimseyi rahatsız etmemeye çalışın.

Sunucunun kötü amaçlı kullanımı.Herkesin niyeti bir olmuyor maalesef,bizler de bu tarz kullanıcı ayırt etmek için farklı kanallar açıyoruz ancak olmayınca da olmuyor.İnsanları sizin etmek istediğiniz sohbete zorlayamazsınız.Sürekli bunun için didinirseniz bizde sizi uzaklaştırırız.

Operatörlerden yetki isteme fenomeni.İstemek yasak değil tabiki de,sizin ağzınız torba değil ki büzelim.Bu isteme eyleminin sonucunda olumlu bir cevap bekleme tribine girmek yasak.

Bizlere atarlanıp sunucuya saldırmak tabiki de yasak.Ne kadar didinirseniz didinin zaten bize saldırmak için baya akıldan yoksun olmanız gerekiyor ehehe :P

Reklam yapmak.Hadi kanalınızın reklamını yaptınız diyelim,bunu tolere edebiliriz (bizlere eski günleri hatırlatır inviter fln..) ancak başka bir sunucunun reklamını yaparsanız fişinizi çekeriz !

Mobil Mynet Sohbet

Mobil Mynet Sohbet

Mobil Sohbet uygulamamızı indirerek tüm cihazlardan Mynet Sohbet’e bağlanabilirsiniz.

İNDİR
Sitene Sohbet Ekle

Sitene Sohbet Ekle

Web sitenize sohbet ekleyerek siteniz üzerinden sohbet kutusu oluşturabilirsiniz.

SİTENE EKLE